VIVAX Електрична скара EG-4030

  • VIVAX Електрична скара EG-4030
Цена
2.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
023505336
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Kaрактеристики на VIVAX Електрична скара EG-4030:
  • моќност: 2000 W;
  • димензии на површината за печење: 40 x 30 cm;
  • нелеплива површина;
  • половина е рамна, полу-ребрести;
  • стаклен капак за зачувување на храна да биде сочна и топла.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи