VIVAX Фритеза DF-1800B

Цена
2.499ден. 2.199ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02356260
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 1800W;
  • капацитет од 2,5 л;
  • остранување на капакот;
  • термостат;
  • мултифункционална рачка;
  • сигурносно заклучување;
  • контролен прозор;
  • боја: црна.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи