• VIVAX Кујнска вага BK-500S

 Карактеристики на VIVAX Кујнска вага BK-500S:

  • максимален капацитет на мерење: 5 кг;
  • автоматско исклучување;
  • батерија: 2 X 1,5V AA.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

VIVAX Кујнска вага BK-500S

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
786ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
023505322
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи