• VIVAX Кујнска вага KS-502T

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • дигитален мерач кој мери најмногу до 5 kg;
  • минимална мерна маса: 1 g;
  • вагата е опремена со систем за автоматско исклучување.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

VIVAX Кујнска вага KS-502T

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
699ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02356259
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи