VIVAX Миксер HM-301

  • VIVAX Миксер HM-301
Цена
1.090ден. 961ден.

Заштеда 129ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
023505334
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

 Карактеристики на VIVAX Миксер HM-301:

  • моќност: 300 W;
  • 5 брзини;
  • турбо функција;
  • додатоци: мешалка и посебна за тесто;
  • боја: бело-сива.

Гаранција: 12 месеци. 

Напиши мислење

Видени производи