VIVAX Правосмукалка VC-1605

  • VIVAX Правосмукалка VC-1605
Цена
2.069ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02355873
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Kарактеристики:

  • моќност: 1600W;
  • капацитет на вреќичката за прашина: 2lit.;
  • индикатор за состојбата на вреќичката;
  • должина на кабелот: 5m;
  • пластична четка;
  • пластична цевка на 2 делови;
  • текстилни вреќички.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи