• VIVAX Тостер TS-1200DP

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 1200W;
  • нелеплива подлога запечење;
  • индикатор за работа;
  • 2 заменливи плочи - вафли и грил;
  • голема површина за печење за 4 парчиња тост;
  • лесно чистење;
  • боја: црна/inox.

Гаранција: 12 месеци.

 

Напиши мислење

VIVAX Тостер TS-1200DP

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.839ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02356289
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи