• VIVAX Вага за телесна тежина PS-154

 Карактеристики на VIVAX Вага за телесна тежина PS-154:

  • максимална мерна маса: 150 кг
  • минимална мерна маса: 1 кг
  • LCD дисплеј
  • функција за автоматско вклучување
  • индикатор за батерии и преоптеретување
  • 1xCR2032 батерија ( вклучена )
  • димензии: 32.8 x 50 x 32.6 см
  • тежина: 1.5 кг
Напиши мислење

VIVAX Вага за телесна тежина PS-154

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
725ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
02350009
Производители
Vivax

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи