КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * фрижидер со замрзнувач;
  * енергетска класа: А+;
  * бруто зафатнина: 238 литри; 
  * нето зафатнина: 227 литри ( 187 литри капацитет на фрижидерот и 40 литри капацитет на замрзнувачот ); 
  * жичана полица во замрзнувачот: 1;
  * прилагодливи стаклени полици: 3;
  * прилагодливи проѕирни прегради на вратата: 4; 
  * преграда за путер и сирење: 1; 
  * прегради за шишиња: 2; 
  * проѕирна преграда за 8 јајца: 1; 
  * антибактериска заштита; 
  * димензии: 144 х 54 х 60см; 
  * потрошувачка на енергија: 0,79kWh/24h;
  * боја: црна.

ГАРАНЦИЈА: 5 години.

Напиши мислење

VOX Фрижидер KG 2600

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
13.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT15774
Производители
VOX

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи