КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • тип фрижидер: No Frost;
 • енергетска класа: A+;
 • капацитет (бруто/нето): 341/324L;
 • капацитет нето: 230/94L;
 • Multi Cooling;
 • дигитални дисплеј;
 • дизпанзер за вода;
 • 3 подвижни полици;
 • осветлена внатрешност;
 • замрзнувач: 3 стаклени полици;
 • боја: inox;
 • димензии (ШxДxВ): 60 x 65 x 186cm.

Гаранција: 5 години.

Напиши мислење

VOX Фрижидер NF 3735 inox

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
24.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT21389
Производители
VOX

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи