КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  * тип: електрична;
  * боја: инокс;
  * ширина 30 cm;
  * рингла ø145 мм;
  * експрес рингла ø180 мм;
  * сигнална сијаличка; 
  * струен кабел; 
  * контрола однапред.


Гаранција: 5 години.

Напиши мислење

VOX Вградна плоча EBX 200EIX

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19444
Производители
VOX

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи