WHIRLPOOL Вградна машина за садови WIE-2B19

Цена
21.999ден. 17.499ден.

Заштеда 4.500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9151380
Производители
Whirlpool

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Вградлива машина за миење садови, со модерен дизајн и најнова технологија.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • штедлива: со А+ енергетска класа;
  • голема - со капацитет од 12 сета;
  • приспособлива - со 6 програми за миење и предмиење;
  • со индикарот за сјај и сол;
  • димензии во cm (В/Ш/Д): 82 x 59 x 57 cm.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи