Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси и квалитет. Целосно направена од стакло керамика, со 2 индукциски зони и 2 посебни, механички контроли за јачина. Во црно сребрена боја со минималистички изглед на обележјата на зоните, совршено се вклопува во секоја кујна.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • материјал: стакло-керамика;
  • зони за готвење: 2 индукциски;
  • 6 нивоа на моќност;
  • индикација за заостаната топлина;
  • индикатор за работа;
  • механички контроли.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење

WHIRLPOOL Вградна плотна AKT-315 IX

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
10.999ден. 9.249ден.

Заштеда 1.750ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9017052
Производители
Whirlpool

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи