• WHIRLPOOL Вградна плотна AKT-8210/BA

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси и квалитет. Целосно направена од стакло керамика, со 4 индукциски зони ( 1 со проширување на грејна површина ) и 4 посебни, дигитални контроли за јачина. Има сензор за автоматско исклучување ( кога зоната е празна) и индикатор кој предупредува за топлина. Има "Child lock" заштита и "Auto-off" опција. Во црна боја со минималистички изглед на обележјата на зоните, совршено се вклопува во секоја кујна.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • материјал: стакло-керамика;
 • вкупна јачина: 6000 W;
 • зони за готвење: 4 индукциски ( 2 со проширување );
 • Auto-off функција;
 • Child lock;
 • автоматско вклучување на сензор;
 • индикатор за топлина;
 • дигитални контроли;
 • дизајн без рамка;
 • 60 x 60 cm ширина и должина.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење

WHIRLPOOL Вградна плотна AKT-8210/BA

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
15.998ден. 12.798ден.

Заштеда 3.200ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9151581
Производители
Whirlpool

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи