Женски домашни папучи достапни во 4 бои: сина, виолетова, кафена и црвена.

                                                                                        НАПОМЕНА:                                                                             
Сакаме да Ве известиме дека моделите на домашни папучи се со стандардна големина од 37 до 41 број.

Напиши мислење

Женски домашни папучи

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
250ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Dp/1

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи