Жолт мантил-кабаница за дожд

  • Жолт мантил-кабаница за дожд
Цена
500ден. 450ден.

Заштеда 50ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8429-8430-8431

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Жолт мантил-кабаница за дожд.

65% PVC, 35% Polyester.

Боја: жолта.

Големина: 

  • XL ( шифра: 8429 ),
  • XXL ( шифра: 8430 ),
  • XXXL ( шифра: 8431 ).
Напиши мислење

Видени производи